Sürekli eğitim faaliyetlerine ilişkin bilgi ve belge girişleri sistem üzerinden elektronik olarak yapılacaktır. Daha önce Kurumumuza yazılı olarak bilgi/belge gönderen kişilerin de söz konusu sistem üzerinden bildirim yapmaları gerekmekte olup sisteme giriş yapılan bilgi/belgelerin ayrıca

Bağımsız denetçiler için sürekli eğitim sistemi, Eğitim ve Yetkilendirme Bilgi Giriş Sistemi (EYBİS) üzerinden kullanıma açılmıştır. Söz konusu sisteme https://eybis.kgk.gov.tr/login.aspx?ref=/Default.aspx adresinden, Kurumumuz resmi internet sitesi “E-HİZMETLER” başlığı altında yer alan “Eğitim Yetkilendirme Bilgi Giriş Sistemi” linkinden veya e-devlet üzerinden giriş yapılabilmektedir.

Sürekli eğitim faaliyetlerine ilişkin bilgi ve belge girişleri sistem üzerinden elektronik olarak yapılacaktır. Daha önce Kurumumuza yazılı olarak bilgi/belge gönderen kişilerin de söz konusu sistem üzerinden bildirim yapmaları gerekmekte olup sisteme giriş yapılan bilgi/belgelerin ayrıca Kurumumuza gönderilmesi gerekmemektedir.

Sisteme Giriş Yapmak İçin Tıklayınız