İş hayatında uzun soluklu başarılar elde etmek dürüst, şeffaf ve güvenilir ilişkilerin tesis edilmesiyle mümkündür. Bu zemin üzerinde sunulan hizmetin kalitesini ise mesleki tecrübe ve deneyim belirler. Bu bilinçle müşterilerine en iyi, en kaliteli, uygun fiyatlı ve dürüst hizmeti verebilmek için mali müşavirlik ofisimiz Emre BAŞTÜRK tarafından kurulmuştur.

Mali Müşavir Emre BAŞTÜRK tarafından kurulan ve bugünlere kadar hizmet anlayışını ve felsefesini müşterileri ile beraber taşıyan mali müşavirlik ofisimiz; geçmişin deneyimleriyle bugünün ihtiyaçlarını da dikkate alarak, ileriye dönük yeni altyapı ve yeni hizmet alanları ile beraber, doğru ve hızlı hizmet anlayışını kendine ilke edinmiştir.

Yetenek, bilgi ve tecrübenin doğru zamanda ihtiyaç sahipleri ile buluşmasının öneminin farkındayız. Başarıya ulaşmak salt bilgi ile değil, öncelikli olarak ihtiyaçların doğru tespit edilmesi ve reçetenin de kişiye özel oluşturulması ile mümkündür. Dolayısıyla, bizden hizmet alan işletmelerin, ihtiyaç ve gereksinimlerini doğru bir şekilde tespit ederek, öncelikle karşılıklı güveni tesis etmek ve sonra da zaman planlaması yapılmış ulaşılabilir hedefler belirleyerek, işletmelerin süreç boyunca karşılaşabilecekleri sorunlarda ve olağan işleyişinde onların yanında bulunarak rehberlik yapmak, çalışma şeklimizin temelini oluşturur.

Konusunda uzman, deneyimli bir kadroya sahip olan ofisimizin yönetici ve çalışanlarının en önemli ayırt edici özelliği, uzun yıllar özel sektörde farklı kademelerde denetçi, muhasebe müdürü ve yönetici olarak görev yapmış olmalarıdır. Bu doğrultuda ekibimiz; işletmelerin ve işletme yönetimlerinin ihtiyaçlarını yakından bilen, aynı dili konuşabilen, sadece teorik bir etiketin değil, mevzuat ve uygulama bilgisinin ortaya çıkardığı geniş bir tecrübenin hakim olduğu nitelikli bir kadrodan oluşmuştur.

Başarı sorunları doğduktan sonra tespit ederek değil, çalışma süreci içerisinde doğmadan fark edilmesi için çalışmak ve gereken tedbirlerin alınması ile mümkündür. Bu da ancak konusunda uzman ve tecrübe sahibi bir ekiple sağlanabilir.

Müşavirliğimiz olarak gelenekselliği aşan yöntemlerle faaliyet gösterdiğimiz tüm alanlarda kişiye özel çözümler sunuyor, bu nedenle ihtiyaç sahipleriyle doğrudan, etkili, güven esasına dayalı ve birebir iletişim kurmayı tercih etmekteyiz.

 

Hızla gelişen ve değişen dünya ile entegrasyon süreci yaşayan Türkiye ekonomisinde her geçen gün mali mevzuatın önemi artmaktadır. Konusunda uzmanlaşmış kadromuzla müşterilerimize yüksek kalitede vergi, denetim ve danışmanlık hizmetleri sunmaktayız.

Müşterilerimize muhasebe sistemleri, raporlama, vergisel avantajlar, devlet destek ve teşvikleri, denetim uygulamaları açısından üst düzey ve uluslararası standartlarda hizmet sunmaktayız.

Bugün mali müşavirlik ofisimiz Bursa’ da bulunan ofisi ile Bursa’ nın tüm ilçelerinde bulunan firmaların yanı sıra, başta İstanbul olmak üzere Türkiye’ nin birçok şehrinde bulunan firmalara da aynı kalitede hizmet verecek ölçüde tecrübe ve donanıma sahiptir.

Dolayısı ile mali müşavirlik ofisimiz, profesyonel, tecrübeli ve donanımlı ekibiyle bundan sonra da müşterilerine ihtiyaçları doğrultusunda güvenilir ve özel çözümler üretmeye devam edecektir.